Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace se nepodařilo nainstalovat. Vracení změn zpět...

Dobrý den,
už asi měsíc mám problém s aktualizacemi na Windows 8.1 Pro 64-bit. Vždy když dám stáhnout aktualizace a nainstalují se, to chce po mně restart. Restartuji notebook a po spouštění to píše: Probíhá příprava aktualizací. Nevypínejte PC. A potom se to znovu restartuje a po dalším startu to napíše, že se aktualizace nepodařilo nainstalovat a vracím změny zpět.
Musím potom obnovit systém, aby bylo zase vše v pořádku. Počkal jsem 20 dní, jestli MS nevydali špatné aktualizace a je to to samé. Jakákoliv aktualizace udělá tohle.
Na internetu jsem nenašel u nikoho konkrétní problém jako mám já nebo alespoň odpověď na něj. Zkoušel jsem různé opravy a diagnostiky aktualizací, ale to s tím nic nedělá.

Prosím o pomoc, chci ty aktualizace doinstalovat.

V tom případě je pravděpodobně poškozen systém Windows update - pak proveď fixit: 971058

Pokud to nepomůže, je možné, že máš poškozená Windows, v takovém případě proveď:

1. kontrolu soub. systému na systémovém disku: chkdsk c: /f
2. kontrolu windows image: dism /online /cleanup-image /restorehealth
3. pro jistotu ještě projeď nakonec sfc: sfc /scannow

Pak zkus aktualizace nahrnout znova a dej vědět.

edit: pokud některá z utilit najde chybu, klidně ji zkopíruj sem.