Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doatz na grafiku

Ahoj mám nové pc a mám asi problém s grafikou kdyz spustím pc netočí se ventilátor je to chyba nebo se to spouští až při hrách?? Nebo u nějaké teploty?? Děkuji

Intelligent fan control allows one or more fans to be stopped for lower noise when the card is under light load and automaticaly restarted when the card temperature rises

Píše výrobce.

Something tells me the Intelligent Fan Control isn’t working properly on the Nitro 390, yet.

Píšou uživatelé.

Tak to otestuj, ne? Měř teploty a zatěžuj, snad to máš na auto.