Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - 17tis.

Zdravím, pomozte mi s výběrem notebooku do 17tis., mám zatím vybráno tenhle: https://www.alza.cz/asus-x555lb-xo073h-bily-d24141 00.htm. Preferuji Asus nevím, jak je na tom Lenovo nebo Acer. Je pravda, že Lenovo má servis v Německu a u nás ne?

Slyšel jsem, že někdo šel dát do servisu tablet a oni mu nabídli ať si vybere nový, že by to trvalo dlouho (ten servis)

Jak je to s výdrží notebooku u Aceru?

Díky za odpověď. CArN

Notebook převážně budu potřebovat do školy Csharp, office a taky občas na hry typu Counter Strike:Global Offensive, očekávám procesor i5, 8gb a co nejvyšší výkon za tuto cenu, značka buď Asus ostatní značky nevím jak jsou na tom třeba takové Lenovo nebo Ace viz. nahoře

Z51-70 je lepší, co se konstrukce týče. Má lepší displej, SSD disk a lepší baterii. Grafiky jsou srovnatelné, RAMka je poloviční, ale není problém ji po čase dokoupit. Ty hry, co píšeš na tom určitě rozjedeš.

Šel bych do něj už jen kvůli kvalitnějšímu displeji.