Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows

Zdravím přátelé,
Nejprve se chci omluvit zda se bude můj příspěvek opakovat, ale bohužel nemám čas projíždět forum.
Mám problém nainstaloval sem si windows 7 z CD na ntb. jenomže je starý a prostě ty widle kvuli operační paměti ani nezapne.
Respektivě se po 5 minutách vypne v místě kde se píše : spouštění systému windows.
Chtěl bych tam hodit jeho originální windows a to XP. jenomže nemám CD ale jen key který je přilepený ze spoda notebooku.
Poradíte mi prosím postup, jak nainstalovat windows XP přes key, ačkoliv ten ntb nezapnu? .
Děkuji Vám a ještě jednou se omlouvám.

Ah tak to umím, ale radši bych kdyby šlo, že bych windows stáhnul z netu třeba na flash disk, nabootoval přes usb a zadal jen klíč.. myslíte že by to šlo? . legální to asi není ale škodu nikomu neudělám když widle mám kupené,akorát nemám CD