Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při instalaci windows

Dobrý den,
mám problém s instalací windows 7 na mojem novém počítači( komponenty: Základní deska - MSI A88XI AC V2, procesor - AMD A8-7600 Kaveri (4core, 3,1GHz,4MB,socket FM2+,65W,Radeon - procesor (APU), socket FM2+, frekvence jádra 3.1GHz, Turbo Core až 3.8GHz, cache 1MB L2, Zdroj - CoolerMaster B2 series 500W PFC v2.3, Grafická karta - GIGABYTE GV-N7NVIDIA GeForce GT740, PCIe x16 3.0, 2x DVI, D-Sub, HDMI, 2GB GDDR5, paměťová sběrnice 128bit, frekvence 1072/5000 MHz, aktivní chladič, RAM - Kingston DDR3 8GB 1866MHz CL10Kit 2x4GB a Disk WD Green 500 GB - pevný disk, HDD, 3.5", SATA 6Gb/s, 500GB, 5400ot./min., 64MB cache) Komponenty by měly sedět. Jen při instalaci windows mi vyskočí chyba že nelze nainstalovat požadované soubory z disku ať se ujistím jestli jsou všechny soubory připraveny k instalaci. Nicméně windos jsem na disk dostal připojením disku do jiného PC a instalací windowsu v něm. Pak na poprvé windows najel bez problému, ale při instalaci základní desky a následném restartu se vždycky sekne u uvítací obrazovky před zobrazením přihlašovacího okna. Disk nijak nerozděluji na více částí. Jediné co jsem špatně připojil byl přední panel kde jsem kablík určený pro reset posunul o jeden pin(ten který se normálně nemá připojovat) Může být problém způsoben tímto nebo nějakou závadou na mechanice?

windos jsem na disk dostal připojením disku do jiného PC a instalací windowsu v něm

Tak je nainstaluj v tom počítači, kde je budeš používat. Nejdřív Windows, potom ovladače. Nepíšeš ani o původu těch Windows. Snad odstraň oddíl(y) a začni znova.

tipuju špatně vypálené médium, jeden pc ho nepřečetl, druhý s chybami.

windos jsem na disk dostal připojením disku do jiného PC a instalací windowsu v něm. při instalaci základní desky a následném restartu se vždycky sekne u uvítací obrazovky

vtipné. předpokládám, že hw se lišil docela dost.

výčet komponent jsi mohl dát do sloupce. ten nekonečný řádek je nechutně nečitelný.
wd green je systémový disk? humus.

Médium je v pořáku už jsem z něj instaloval. Ano HW se lyší hodně jen jsem zkoušel jestlije to vůbec možné. Za výčet komponent se omlouvám. Co se disku týče zvolil jsem ho hlavně kvůli nízkých otáčkám hlučnosti. Je m jasné že na systémový disk by se hodilo spíš nějaké SSD 32-64GB bohůžel na ten již nevyšel rozpočet.