Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 25k

Ahoj,

chci se vrátit z notebooku zpátky ke stolnímu PC a výkonem (a něco i do budoucna) mi vychází nejlépe toto (pc max do 25k)-bez os a monitoru

http://www.czc.cz/152569,152767,174060,161331,1761 51,133910,101084,141073,99689/kody

uvažuji ještě o druhém větráku, ale to už je spíš drobnost, chci na hry (+yt, filmy etc.), žádný super dělo, ale abych do toho nebyl nucen nějakou dobu sahat a mohl hrát i novější tituly (ne nutně na max)

Je tam nějaká velká bota? Případně zda je možná lepší varianta

Budu rád za odpovědi

Drainer

Aha, díky moc.

Jen k bodu 2. bych se rád zeptal v čem je přesně rozdíl. Díval jsem se na srovnání a nikde jsem neviděl důvod, proč je rozdíl cca 1000kč a tak jsem zvolil tu lacinější.

1. je jasný (case jsem popravdě přebral od sestavy ze které jsem vycházel) a 3. bude třeba stejně silnější kvůli GPU

jen dotaz, viděl jsem spoustu negativních komentářů (starších) na skládání PC od nc.cz, je to stále pravda?

Ještě jednou díky,

Drainer

Cenový rozdíl je více měně jen u CZC jakási politika kvelbu, nebo možná záruka Sapphire 2 roky MSI 3 roky?
Ovšem ten rozdíl 100 TDP (W) je daleko větší "záhada", větší spotřeba u NITRO je i u R9 380/225 - 190 MSI)
(osobně k R 390 dávám Season G 550W)

Jinak na CZC skládání spíše normální nežli vyloženě mizerné.
(co jsem měl možnost fyzicky vidět, tak to bylo v normě)