Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet na Internet

Dobrí deň,
chcel by som kúpiť tablet ale neviem ktorí si vybrať Lenovo MIIX 80JB001JMK alebo Acer Iconia Tab 8 NT.L7GEC.003, hlavne mi ide o to aby som sa vedel pripojiť na internet, skype a hrať nejaké online hry. veľmi sa v tom nevýznamne tak bol by som rad keby mi niekto poradil kto má s tým skúsenosti.

Internet, Skype a nějaké online hry ti půjdou hrát na každém tabletu.
Pokud to chceš na hry, zaměřil bych se na to, aby měl min. 2GB RAM.
Pokud to chceš na surfování, tak se podívej i na výdrž. Já bych ti doporučil Lenovo Yoga 2 (dělá se i s Windows), ale to je mimo tvou cenovou kategorii.