Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android

Zdravím, mám Asus zenfone (ASUS_T00J_WW_user_1.13.40.8). Verze Androidu 4.3.

Chtěl bych se zeptat, jestli je na tomto telefonu vůbec možná aktualizace na kit kat nebo lollipop.

Samotný systém aktualizací nenabízí. Má tu někdo tento telefon, pokoušel se tu někdo o to ?
Děkuji.

Můžu se jen zeptat, jestli si od upgradu slibuješ něco konkrétního? Máš nějaký sw, který ti nefunguje na 4.3 s tím, že potřebuje novější?

Ani KitKat, ani LOL ti telefon nezrychlí a neudělají z toho "dělo". S neoficiálním fw si tak maximálně vneseš nestabilitu.

To, co provedli s Androidem od verze 4.4 je naprostá katastrofa. SD kartu můžeš mít třeba 64GB, ale zjistíš, že si na ni kvůli zpraseným omezením v podstatě nic neuložíš a neustále budeš bojovat s nedostatkem místa.
Aplikace (většina) nejdou přesunout na SD kartu a už vůbec tam nejdou instalovat.

Pak je jediné řešení rooot a SDFix.