Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
na e-bay napriklad nový
poihu 16.09.2015 16:55
poihu
E-bay nepodporuje platební karty, vyžaduje PayU účet, nebo tak nějak.... Kašlu na ně. Se raději mrkn… nový
Koala 16.09.2015 17:02
Koala
Na ebay sa plati tak ako si zvoli predavajuci, takze trebars aj prevodom ked to umozni ale pravda je… nový
poihu 16.09.2015 17:46
poihu
Já to už jednou řešil, anglicky se nedomluvím a tudíž to nemá cenu ani řešit. Navíc mě bylo řečeno,… poslední
Koala 16.09.2015 20:44
Koala

E-bay nepodporuje platební karty, vyžaduje PayU účet, nebo tak nějak.... Kašlu na ně. Se raději mrknu na Aliexpress, tam není problém platit kartou, děkuji. Toto by asi bylo lepší řešení, protože antény vedle monitoru budou lepší, výkonnější.
Děkuji

Na ebay sa plati tak ako si zvoli predavajuci, takze trebars aj prevodom ked to umozni ale pravda je ze vacsinou sa pouziva PayPal, zalozenie paypal uctu je zalezitost 5 minut ak ma clovek ucet v banke a este lepsie aj kartu k nemu. A pretoze sa jedna o wifi kartu pre thinkpad upozornil by som este na jednu vec, neviem ako su na tom starsie thinkpady, ale tie novsie obsahuju v biose whitelist na karty ktore je mozne pouzit, takze ak sa pouzije ina ako povolena karta, nebude v notebooku fungovat - neumozni to bios, takze je treba bud kupovat kartu podporovanu a urcenu pre konkretny thinkpad (ma nejake FRU cislo, nikde v manuali ku konkretnemu ntb sa to vycita) alebo treba do ntb nahrat modnuty bios ktory umozni pouzit hoc aku kartu. Samozrejme toto sa netyka wifi kariet do usb, len tych internych.

Já to už jednou řešil, anglicky se nedomluvím a tudíž to nemá cenu ani řešit. Navíc mě bylo řečeno, že jím vlastně dávám plný přístup ke kartě, kdykoliv si můžou strhnout, odepsat, připsat... Nechápu, neřeším, nepoužívám. Děkuji Aliexpressu... Pěkný večer

Jo a co se týče té WIFIny a kompatibility, děkuji, vyřešil jsem to zatím kabelem, zatím... Děkuji

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru