Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilátory + regulátor

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Potřebuju do pc koupit ventilátory 2x 120 a 1x 80 aby byly červeně podsvícené a daly se zapojit do nějakého regulátoru. Chtěl bych se vejít do 1000Kč. Ve ventilátorech se nevyznám. Předem děkuji.

Fujtajbl!

...Potřebuju do pc koupit ventilátory 2x 120 a 1x 80 aby byly červeně podsvícené...

To je projev nějaké úchylky? Kam například hodláte strkat ty ventilátory? Obávám se, že ten 80×80 se frkne do bočnice, aby to pěkně rozflákalo tok tekutiny.
Kvalitní ventilátory nesvítí jako kolotoč, tam se kouká na naprosto jiné parametry. Jakákoliv odpověď je tady nemožná, když nejsou známy zásadní parametry a zda účelem toho ventilátorového porna je co nejtišší a nejúčinnější chlazení, nebo zběsile blikající startující tryskáč.