Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zapínáním PC

Ahoj,
měnil jsem zdroj v PC. cca týden to běží normálně. Dnes mi PC vytuhl při běžné činnosti (internet) a teď mám problém ho zapnout. Po zapnutí naskočí na cca 1sekundu, pak chcípne a po dalších 2-3sekundách opět naskočí (elektřina a větráky) a tím to hasne. Nezačne vůbec nabíhat. Při každém dalším pokusu o zapnutí je to stejné.
Zatím jsem nic nezkoušel, páč nevím. Snad jen zkusit, jestli všechny kabely sedí ok.
Poradíte??

Jak ti máme poradit, když jsi nenapsal žádné informace?

Jaký byl původní zdroj (výrobce, typ)?
Proč jsi jej měnil?
Jaký je nový zdroj (výrobce, typ)?
Jaká je konfigurace PC?
Pokud deska nebo grafika obsahují přídavné napájení, je zapojeno?

Původní zdroj zdechnul (byl problém vzadu s konektorem), koupil jsem si Cordsair VS550, na konektory jsem se díval, zda má všechny, které potřebuju
Základní deska Asus P5Q pro (nejsem si 100% jistý - mám ho od roku 2008), zapojil jsem napájení na desku ATX (ten 24 pin velký) a pak 8pin přídavný (původně bylo ale zapojeno jen 4PIN a ty další 4 byly zaslepené - záslepku jsem musel vyndat, protože tenhle zdroj měl jen 8PIN)
Grafická karta má taky napájení extra PCI-E - to jsem taky zapojil
Disk tam je 640MB, systémový - značku nevím
procesor intel core duo 3,13Ghz
paměti - 2x 2048 - teď jsem jednu zkusil vyndat a nabíhá, pak ještě zkusím druhou

Možná jsem některé komponenty špatně zapojil, mě šlo o to, že to týden běželo a najednou kiks. A pak to divné zapínání - nezapínání.

Omlouvám se za blbý první dotaz

Ještě tedy upřesním
Hard disk - WD6400AAKS-00A780 ATA 640GB
Paměti jsou DDR3
a mám WIN 7
Paměti jsou OK - po jedné mi naběhly, možná to byla špatně nasazená paměť, nevím, zatím to běží, ale co to vypínání?? Máte na to nějakou radu či připomínku??