Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s napájením notebooku

Zdravím,
mám takový specifický problém a sice, koupil sem si Lenovo IdeaPad G50-45. Postupoval podle instrukcí k prvnímu užití (tj. vložil baterii, připojil adaptér zdroje a následně spustil). Vzhledem k tomu, že jsem měl vanilla notebook, nainstaloval jsem legální WIN 7 a provedl upgrade na WIN 10. Na win 10 jsem nainstaloval lenovo ovladače. Když jsem omylem zavadil o napájení a odpojil jsem zdroj, notebook se mi vypnul. Tak jsem začal zjišťovat čím to je. Projel jsem baterii diagnostickým programem, který nic nezjistil. Oladače baterie jsou taky v pořádku.

PC bez zasunutého kabelu napájení nelze zapnout s baterií. PC bez baterie s kabelem samozřejmě zapnout jde. Provedl jsem update BIOSu na nejnovější dostupnou verzi na stránkách lenovo, bez změny.

Napadá někoho řešení?

3 dny starý notebook... Zajímavé, že by došlo ke zkratu při odpojení koncovky napájení z notebooku a to ještě nijak drastického... ale pokud je to jediné co vás napadne, nezbývá mi nic než reklamace...

Už jen stupidní otázka, protože jsem nikdy nic nereklamoval - Reklamovat celý produkt, nebo jen baterii?