Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S5

Zdravim,na mem s5 po kazde kdyz se pokousim spustit nejakou hru (napr ea ufc,asphalt,angry birds..) tak hra najede,ale pri nacitani pokazde spadne a deje se to tak po kazde stejne u kazde hry. Software je 4.4.2

nejake rady jak postupovat? diky moc za odpovedi

jenomze ti dal nejlepsi moznou radu.

Pripoj smartphone k wifi a melo by ti to oznamit moznost aktualizace, kdyz tak se to da rucne v nastaveni - info o telefonu - aktualizace. Melo by ti to nabidnout aktualizaci na Lollipop. Zkus teda aktualizovat a potom to odnes na reklamaci, protoze hry by nemely padat ani na KitKatu.