Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymena LCD flex kabelu

Zdravim potrebuju poradit mam notebook HPpavilion G7 vymenil jsem flex lcd kabel ale obrazovka nereaguje pritom normal notas najede ale obrazovka je cerna! Vse jsem zapojil kdyz dam do notebooku ten stary flex kabel tak to najede. Nevim kde je problem. Kabel je pro hp.

U výměny jsi mohl jen trošičku zavadit s nim o něco, třeba když si to strkal tam kam patří a mohl se poškodit, na některých místech je zranitelný... Při této chybě se můžou stát 2 věci :
Buď budeš mít přes monitor čáry, nebo bude celý černý... Ještě to teda může být tím že by byl konektor kabelu zoxidovaný, ale toho by sis asi všimnul... Tak si jen polož otázku jestli jsi s nim i kdyby jen trošičku o něco nezavadil jak jsi tam ten kabel "strkal".