Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iOS 9

Dobrý den,
Včera jsem upgradoval na iOS 9 na iphone 4s. Appe sliboval aplikaci News, kterou v mobilu nikde nemám. Přitom v betaverzi byla. Kde tuto aplikaci seženu?

Dle vyjádření Apple:

Apple předeslal, aplikace je dostupná pouze pro Spojené státy, Velkou Británii a Austrálii. Pokud si tak aplikaci chcete vyzkoušet, přepněte v nastavení region na jeden ze zmíněných států. Aplikaci pak naleznete na ploše a můžete ji běžně používat.