Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizela mi ikona jednotky F:!

Mám schválně všechny jednotky pojmenovány tak, aby F: bylo volné a přiřazovaly se mu flash disky, čtečka či další připojené HDD nebo DVD-ROM. Po některém takovém připojení mi zmizela ikona dotyčného připojeného zařízení a místo ní když do F: něco připojím, je tam prázdný hnusný obdélník :-(
Vím že je to blbost, ale nechápu co systému vadí, proč nechce dovolit přiřazení ikonky HDD, DVD-ROM, flash disku či telefonu, pokud se jedná o F:. Prostě záhada, v registru jsem trajdal ale na nic nepřišel :-?

Tak jsem udělal vše podle návodu a nic, pořád je to stejné. Raději jsem vše vrátil zpět. Napadá ještě někoho něco? :.(
A je zvláštní, že když dám na F: některou mechaniku, ikonku DVD-ROM to udělá v pohodě, ale ani ikonu hdd ani flash disku ne, to jsem blázen...