Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna baterie Acer - kompatibilita s nabíječkou

Dobrý den, chci se zeptat ohledně výměny baterie na notebooku za novou (neoriginální s vyšší kapacitou)

originál baterie acer AS10D31 kapacita: 4400mAh, voltáž: 10,8V

neoriginál: http://www.czc.cz/patona-baterie-pro-acer-as10d31- 5200mah-li-ion-11-1v-premium/158669/produkt - parametry na stránkách

Jen problém je, že ta nová je s voltáži: 11,1 mAh

A nevím zda nebudu muset kupovat nabiječku.

Předem díky za odpovědi

Tipnul bych si, že nabíječka tvého NB má výstupní napětí 19V. Pokud by došlo k nějakým problémům s kompatibilitou, tak si jinou nabíječkou rozhodně nepomůžeš. Řízení nabíjení akumulátoru má totiž na starosti až elektronika, která je v NB (případně by mohla být i přímo v akumulátoru).

Notebooky nemaju ziadnu nabijacku notebooky maju napajaci zdroj. S baterkou nijak nesuvisi, a nema s nou absolutne nic spolocne.

Ked to je urcene pre ten notebook, tak je to ok.
"11,1" je stejna baterka jak "10,8" V, len nejaky cinan zas pise hovadiny. Napatie clankov neni konstatne (a nejaky dementny cinan zas robi chaos z oznacovania len aby bol "in")