Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy se stahováním

zdarec všichni,mám problém a nevím co s tím.Dost často stahuju z rapidshare free a dochází mi k přerušení stahování.Děje se tak pravidelně ,stahování se přeruší asi okolo 20-30 mb.občas se podaří že stáhnu např.35 mb soubor.Zkoušel jsem operu.internet explorer,mozilu.Zkoušel jsem vypnout firewal.Nic nepomáhá.Připojení pomocí wifi,windows xp.Informoval jsem svého providera a ten prej neví co s tím je a že chce vědět porty přes které stahuju.prosím kdyby někdo věděl co s tím napište.díky

Zdarec chlape já měl stejnej problém a vyřešil jsem to premium accountem.Náš provider je pěkná "svině" :x: tak to jinak nešlo řešit.
Takže teď platíme za premium, stahuji bez omezení prostě good......kolísá ti signál jako mě....rapidshare mepodporuje obnovení stahování tak máš smůlu....
neváhej a kupuj :-D:-D:-D

rapidshare.prodejce.cz :-)