Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složka chráněná proti smazání

Potřeboval by jenom nějak uzamnkonu jednu svojí soukromou složku používanou v TrueCrypt proti nechtěnému smazání.Něco jako je Unlocker,ale obráceně uzamknout.Prostě zamknou proti smazaní nebo něco tak aby nešla jen tak smazat.Často jí používám v práci kde jsme bouhužel tři na jeden počítač a tak bych při samzání něčí vinnou vše ztratil 3-[

ta slozka je slozka v kryptovanem kontejneru true cryptu? nestaci ji nepripojovat kdyz tam nejsi?

nebo chces ochranit slozku ktera obsahuje tru crypt virtualni disky?

jakou mas verzi win?

pruzkumnik nastroje moznosti slozky odskrtnout pouzit jednoduche sdileni.

klik na slozku vlastnosti zabezpeceni odeber vse a pridej pouze sebe - tim docilis aby s tim mohl nekdo manipulovat a predpokladejme ze neni v okoli nikdo kdo vi jak prebrat vlastnictvi a ma admin ucet :-)

nn pruzkumnik
nastroje
moznosti slozky
zobrazeni
odskrtnout pouzit jednoduche sdileni (tohle pisu po pameti mam xp home takze na to jdu jinak).

... pak pokracuj na vlastnosti slozky

EDIT: kde odeber pristup ostatnim
tady jsem vylovil obrazek

[http://www.infojet.cz/security/Images/xpsecurity.gi f]
---
ovsem resenim bude jakas takas nasmazatelnost - kazdy vetsi sikula s admin pravy se do toho dostane