Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrčení zásuvky ( Ntb )

Zdravím mám menší problém, pokusil jsem ho řešit sám a pomocí vyřazovacího způsobu jsem zmenšil výběr, Po zapojení napájecího adaptéru od notebooku do záskuvky začně zásuvky chrčet( sem tam nějaká jiskra ) a někdy to zapojím a nic se neděje a začne to za hodinu třeba, v rodině máme elektrikáře, zkontroloval zásuvky a vše v pořádku, myslel jsem si že je problém v napájecím adapteru, tak jsem si koupil nový za 900kč, a problém to nevyřešilo. Mohla by to být nějaká vada v baterce notebooku ? Nebo něco přes elektriku v ntb ? nevyznám se v tom tak prosím o radu. Popřípadně děkuji za odpovědi.

Jenže jsem zkusil zapojit napájecí adaptér přes rozdvojku, kterou jsem zapl do jíné zásuvky a vše jelo v pořádku, ale když jsem to zapojil tak to trochu jako by koplo a zásuvka která chrčela předtím chrčela furt i když tam nebylo nic zaplé.

BTW. problem moze byt aj na vedeni inde (prerusene niekde inde na ceste k rozvadzacu apod) nemusi byt zrovna v tej jednej zastrcke, idealne je skontrolovat a podotahovat vsetky zastrcky daneho vedenia az k rozvadzacu, a ak je nejaka jedna zastrcka nejaka divna tak aj ist kupit novu a vymenit aj tu zastrcku.