Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno K cemu je tmave zeleny konektor na zvukovce

Zdravim chtel bych se zeptat(nikde sem to nenasel i na wiki je jen svetlezelena) k cemu slouzi tmave zeleny zvukovy konektor na integrovany zvukovce...znicil jsem svetlezeleny konektor a nejde mi zvuk,zajimalo by me jestli to jde prepojit na tmave zeleny pak uz tam mam jen ruzovy na mikrofon.Dik

Oprava konektor je modry uz jsem to vyresil na jinym foru,napsal jsem na dve poradny aby mi prisla co nejdriv nejaka me pomahajici odpoved,zjistil jsem ze de nastavit aby kterykoliv konektor mohl byt ten zvukovy.