Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 problém

Zdravim,

upgradoval jsem si z win 8 na win 10 a vše fungovala dobře. Ale včera, když jsem resetoval notebook tak mi naskočila modrá obrazovka s chybou BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO. Tak jsem si to vyhledal na google a podle návodu opravil. Ale teď mám zase jiný problém. Vše se spustilo v pořádku tak jsem se přihlásil a už mi tak přišlo divný že to něják dlouho trvá. Nicméně naskočila plocha akorát hlavní panel zamrzal. Tak jsem chvíli čekal jestli se to vzpamatuje a ono nic. Nefunguje nabídka Start a ikona prohlížeče Edge neni vidět na panelu, když na to kliknu tak to trvá dlouho než naskočí a celkově to zamrzá. Tak nevím co stím může být. Poradil by mi někdo?

To, co jsi dělal bylo nahrazení souboru SYSTEM (část registru, obsahující konfiguraci počítače) do stavu po instalaci systému.
Takže je klidně možné, že ti teď chybí naisntalované ovladače (systém o nich neví). Koukni se do správce zařízení a doinstaluj, co chybí.

Protože došlo k poškození registrů "nečím", nemusí to být jediný úraz, který systém utrpěl