Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno disk partitions

Zdravím mám taký menší problém. Mám disk rozdelený ako na obrázku. Na C: mam nainštalovaný WIN7 a chcel by som si spojit F: s volným miestom, ktoré na disku je, ale ked chcem kliknut na rozšírenie tak to nejde. Mám s tým celkom problém, pretože tomu velmi nerozumiem ale tak dúfam, že som to napísal zrozumitelne a keby niečo tak píšte. Ďakujem

[IMG]m7riiw.png[/IMG]

aha, no to sa mi už nechce znova robiť, každopadne chcem sa ešte opýtať, celé toto boli kvôli tomu že som tam mal nainštalovaný Linux a chcel som to dualbootovat cez EasyBCD. Linux som odstranil, program som odinštaloval, ale furt pri starte mi to vypisuje aký OS chcem spustit, dá sa to vypnut aby sa mi OS spustal automaticky ?