Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi některé programy

Dobrý den, nejdou mi programy : Ccleaner, anti-malware. Nevím čím to je, myslím si, že to je nějaký virus, projel jsem PC anti. pandou, a nic. Neporadíte mi nějaký antivirus který mi pomůže ?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Už od Windows Vista je implementovaný Windows Defender, ktorý sa denne aj niekoľkokrát aktualizuje.… nový
Ansam 19.09.2015 17:59
Ansam
Neporadíte mi nějaký antivirus který mi pomůže ? Ovsem. Klasika - reinstal totalne rozvrtaneho OS. nový
greenfour 19.09.2015 19:44
greenfour
Jak se to "nechození" programů projevuje? Objeví se při spuštění nějaká chyba? Jaká? Nebo sice jdou… nový
Zdenál 19.09.2015 19:53
Zdenál
to jsou programy pro lamy, aby se u počítače nenudili+y. Když zrovna nemají problém na kompu (třeba… nový
Pan Töfl 19.09.2015 20:44
Pan Töfl
to jsou programy pro lamy, aby se u počítače nenudili, když zrovna nemají problém na kompu By si si… nový
greenfour 19.09.2015 22:09
greenfour
jakkoli pantofela nemusím, popsal to správně. ty lamy si připadají málo důležité, potřebují nějaký k… poslední
lední brtník 19.09.2015 23:05
lední brtník

Už od Windows Vista je implementovaný Windows Defender, ktorý sa denne aj niekoľkokrát aktualizuje.
Pre užívateľov počítačov s IQ vyšším ako má húpajúci koník plne postačuje. Stačí si ho iba ZAPNÚŤ vo svojom nainštalovanom operačnom systéme:
[http://imgbank.cz/images/2015/01/22/Windows_defend er.jpg]
[http://imgbank.cz/images/2015/01/26/Windows_Defend er2.jpg]
POZOR: nainštalovaný antivírový program ho vypne, pretože nie je dobre, aby dva antivírusové programy bežali naraz v počítači (AVAST+DEFENDER) a všetko kontrolovali súbežne. Po odinštalovaní antivírusového programu už zostane Windows Defender trvale zapnutý a pravidelne sa bude aktualizovať a vykonávať kontrolu na pozadí. Užívateľ to ani nespozoruje. Nezaťažuje systém a nezobrazuje žiadne nezmyselné oznamy. Ani neviete, že ho máte zapnutý a aktívny.

jakkoli pantofela nemusím, popsal to správně.
ty lamy si připadají málo důležité, potřebují nějaký klikací soft, který jim dá pocit, že něco (ony neví co) ovládly - a teď to něco "čistí" a "optimalizují". čím častěji, tím zodpovědněji je pc spravován.
neví co, neví jak, neví k čemu to je - a jestli vůbec k něčemu - ale mají na to soft.
a na fórech pro pitomce (zapaření gamesníci, warfóra, jaknapočítač) to přece používají všichni.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru