Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ohledně nastavení ntb a výběr monitoru

Zdravím, vlastním notebook MSI GX 60 Destroyer. S výkonem jsem celkem spokojený, ale na hraní her mi to nepřijde optimální (ntb jsem si pořídil kvůli VŠ a hrám)
Na co se chci zeptat je, dá se notebook nastavit tak, abych ho měl zavřený, měl na něj připojený monitor, klávesnici a myš a mohl tak hrát hry?

Jaký monitor by jste mi doporučili, má cenu k této grafikace kupovat např 120-144hz?

Děkuji

notebook nastavit tak, abych ho měl zavřený

Neodporucam mat zavreny NB (hlavne v zatazi).

Takto NB pouzival kamarat a salave teplo prestupujuce cez klavesnicu mu "vypalilo" obrys klavesnice na monitor (nejde to vycistit a dost to vadi).

Su rozne displeje s roznym povrchom, mozno niektorym to vadi menej.