Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výber ntb

• Človēk uz to musí trídit ty vláklna, normální dotazy, a primitivní dotazy, "Pana Sandála", které rve uz uplnē vsude (PC, akva,tera, nebo kutilská, debaty), tak jak jeho zprávičky o jeho neschopnosti, udajnē jak tvrdil, programátor PHP a sítar, ktery neumí nastavit ani domácí sít /Lan...vosa

co máš za systém, že víš, že se smaže? Já jsem nemyslel smazání v důsledku vybití po dostatečné době po vypnutí, ale smazaní operačním systémem před vypnutím.

Co se týče hodnocení, tak notebook jak byste roztřídili následující notebooky?
A shitový HD displej a pomalý procesor
B shitový displej
C použitelný displej (matný IPS >=fullhd)
D rychlý procesor (4jádro i7 [nebo i5, protože u mobilního skylake intel zešílel ruší některé zavedená pravidla vzathující označení i5/i7 a featury jako počet jader a HT ]) a použitelný displej