Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilí telefon do cca 6000kč (dobrý fotoaparát)

Zdravím,
Prosím o doporučení nějakého mobilního telefonu za cenu cca 6000kč. Na kraviny kolem moc nejsem. S telefonem mi stačí volat, psát sms. Ale co bych potřeboval, tak aby pořizoval nějaké solidní fotky/videa. Vím že rada zní: "Kup si mobil za 500kč a foták za 5500kč." Ale tak to nechci rád bych to měl po hromadě foták jako takový mám, ale nechce se mi s ním všude tahat. Nějak nedávám na výši Mpix, protože jsem měl telefon co měl 8Mpix a ted muj poslední telefon co měl 5Mpix a ten měl znatelně lepší videa a fotky jak ten 8mpix. Tak bych byl rád za nějakou osobní zkušenost.

Děkuji předem moc.
Hezký víkend!

rád bych to měl po hromadě

Chapu, jsem stejny pripad, ale nesetrim a koupit teda poradnej smartphone se skvelym (na to, ze se jedna o mobil) fotakem. Je doufam jasne, ze do 6.000 asi ne!

Samsung Galaxy S4 i9506
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 Neo
LG G3 (pozor tlacitkem hlasitosti nejde ovladat fotak a pozor na laserovy autofocus)
LG G Flex 2 (pozor tlacitkem hlasitosti nejde ovladat fotak a pozor na laserovy autofocus)
Sony Xperia Z3

jestli mu jde jen o ten telefon a fotak, tak jiste, Lumia bude fotiti lepe za ty penize, ktere do toho chce vrazit.

netvrdim, ze tvuj tip nebyl dobry, kdyz pozaduje hlavne ten fotak, ale psal jsi ho jako odpoved me, tak jsem musel dodat, ze ode me by nic takoveho nikdy neuslysel. ;-)

Psal jsem to jako odpověď tobě, protože jsi uvedl, že do šesti tisíc nelze. Odpovídal jsem, že ano a že tu lumii. Podívej, kdyby v titulním dotazu bylo, že chce android, tak jasně, psát to sem nebudu.
A za ty peníze to bude fotit fakt luxusně. Navíc to má všechno, co je potřeba, LTE a podobné serepetičky. A jdou do toho paměťovky a baterka je vyndavací a zastamdací.
Spíš mi tvoje reakce přišla tak trochu ve smyslu JÁ (největší odborník na smartphony) jsem ti poradil nějaké ty prémiové modely, ale jestli chceš tu Lumii, no tak tedy pro mě za mě :-) Hele, fakt, tisíc lidí, tisíc chutí. Ne každý potřebuje mobil, aby ob týden přehrával romku, měl patnáct alternativních UI, osm aplikací na SMS a devět na volání. Taky ne každý potřebuje, aby to otvíralo vrata od garáže a mělo v sobě pomalu komplet meteostanici :-)

tvoje reakce přišla tak trochu ve smyslu JÁ (největší odborník na smartphony) jsem ti poradil nějaké ty prémiové modely

vubec jsem to takhle nemyslel, treba na tebe da a koupi Lumii a bude spokojenej, jenom jsem chtel zduraznit, ze ja bych do WP nesel, protoze treba ted chce jenom foceni, ale za pul roku si vzpomene, ze potrebuje taky nejakou tu aplikaci, a ted jestli vubec pro WP bude a jestli uz WP nebudou zariznute. Nevim, jestli i tenhle model ma sliben upgrade na Windows 10 Mobil?

Hej kluci už mě nebaví číst ty kecy pokaždé když se někdo zeptá.. Jste jak malé děcka jako když je Sparta vs Plzeň nebo Real Madrid vs Barcelona.

Hádáte se co je lepší i když to nemá konce.
Oboje je dobré když ti to sedne a takové kecy že to nedoporučuje ani nepříteli..
Přece když to nesedí mi neznamená že to nebude sedět někomu jinému..
Já nejím rajče ale nebudu ostatním říkat že to je nejvíce hnusná věc a že když si to koupí udělá největší chybu..
Chce Windows? Lumia 830
Chce android? Xiaomi mi3 (teď je v akci za 5890)
Chce Ios? Iphone 4s

Ze se k tomu jeste vracim, nehlede na to, ze se tu jen hadame a cekame nez prijde skutecny odbornik,ale bez LTE mu vyjde levneji koupit si Samsung Galaxy S3 Neo, fotky to bude mit stejne ne-li lepsi. Kazdopadne dneska bych si telefon bez LTE nekoupil ani kdybych datovou sit momentalne vyuzivat nechtel, ale do budoucna jeden nikdy nevi. Snad mozna neco uplne zakladniho do 3 tisic, ale vic za telefon bez brzo moznosti datoveho pripojeni urcite nema smysl davat.