Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žlutý vykřičník u grafické karty

Dobrý den,
mám problém s tím že když zapnu správce zařízení tak mám žlutý vykřičník u grafické karty. Nevím co s tím, vždy když aktualizuji ovladač, tak mi to napíše že mám nejnovější aktualizace.

Pak když zapnu PC tak se mi ukáže okénko, že grafická karta AMD nefunguje, nebo že je špatný ovladač. Nevím co stím.
Děkuji za pomoc
Změna tupáho předmětu, původně: Pomooc (karel)

stahuješ ovladač grafickej karty priamo zo stránky výrobcu? stiahol si a nainštaloval driver na chipset pred instalaciou grafickej karty?