Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox pri ukladani obrazku jej znovu nesmyslne stahuje

Zdravim,
Pouzivam Operu a ze zvedavosti jsem zkusil Firefox 2.0.0.3, ale vadi mi jedna vec. Pokud si na nejake strance nactu obrazek a chci jej ulozit (pres prave mysitko), FF (po vybrani umisteni obrazku na disku) vyrukuje se stahovacim manazerem a jiz nacteny obrazek znovu stahuje. Nepochopil jsem jaky to ma mit smysl, navic nekdy jej ani nedotahne cely, coz mi je uz uplnou zahadou. Nastve to zejmena, kdyz si takhle otevru najednou pres klik koleckem (podle zvyku z Opery) do zalozek v pozadi vice obrazku, ktere FF nacte a pak kdyz je hodlam ulozit je znovu stahuje. Vi nekdo jaky to ma mit smysl, popripade jak se toho zbavit?

Diky

Nemyslím, že máš pravdu. Takovéto chování při stahování má jen jeden idiotský prohlížeč (hádejte jak se jmenuje - nápověda je nejrozšířenější a navíc nejprve stahuje do nějaké složky TEMP a z té provádí teprve další kopii do cíle, který jste si zvolili).
Takto se chová Firefox jedině v případě, že obrázek ještě nebyl stažen.
Jsi si opravdu jistý, že je obrázek načten celý ?
Firefox totiž zobrazuje správce stahování i v případě, že je obrázek uložen ze operační paměti tvého PC.