Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC běží, ale nejde monitor

Dobrý den
Mám problém na mém PC..když ho zapnu, tak větráky běží..CPU, Grafika, zdroj.., ale monitor nic.
Podle mě odešla základní deska (H61H2-AD), podle známého odešly RAMky (Corsair 2x2GB), ale po odebrání RAMek PC pípe, takže RAMky by měly být o.k. Obě fungují na jiném PC.
CPU by měl být taky v pořádku, ten ale nemám kde otestovat. Jediná volba je tedy základní deska.
Nějaké jiné vady nebo problémy s jiným HW by to být nemohli? Děkuji za rady

Zdroj byl také odzkoušen jiný, 400W a taky se nic nedělo.

RAM: Corsair Dominator 4GB (2x2GB) DDR2 1066 (TWIN2X4096-8500C5DF)
CPU: Intel Pentium G630 2,7GHz
Grafika: nVidia GeForce G620 2GB
HDD: Samsung 500GB
Zdroj: Chicony 220W
Základní deska: Acer Inc. H61H2-AD

Vyndal jsem tu kartu (nVidia GeForce GT620), reset BIOS a zapojil integrovanou..co je na tom na dlouho?..
PC stále nejde..určitě to bude základní deskou..
PC dřív chodil normálně, jen včera prostě nenaběhl..RAMky jsem zkoušel i z jiného PC a pořád nic..zdroj, grafiku..jen ten procesor jinej dát nemůžu.., ale tím to nejspíš nebude..PC ani nebootuje, nepípá nic..jen když odendám nějaký komponent.