Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s google play,..

Dobrý den, před pár dny jsem si koupil nový mobilní telefon asus zenfone 5. založil jsem si nový účet u google, jenže se nelze připojit k obchodu google, napíše mi to vždy žádné připojení, přesto že jsem připojený na wi-fi. Problém je v tom, že v momentě, kdy jdu na www.google.cz a zkouším se přihlásit, tak při stlačení tlačítka přilásit telefon jen načítá, ale nikdy nenačte. na youtubu mi nejde spustit žádné video nebo hudba. Píše to žádná odpověď od serveru. Při spuštění fb přes program na mobilu( ne messenger) mi to při přihlášení napíše chyba... Jinak internet mi funguje normálně, seznam, mail, fb přes chorme,.. Moc vás prosím, zda mi někdo nemůžete poradit, je dost možné, že jsem udělal chybu někde já. Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale nikde jsem nenašel odpověď, kdetá by v mém případě pomohla. S pozdravem.

před pár dny jsem si koupil

• Jestli jsi, nebo jestli tam nemas nainstalovaného neco dulezitého (vzdy jde udelat zaloha), tak ten telefon "restartuj", v nastaveni se da najit moznost tovarniho nastaveni, které uvede tvuj telefon do puvodniho stavu.
• Po této reinstalaci, nakonfiguruj patricné nastaveni znovu, s GOOGLE uctem pocitaje, také nezapomen, v nastaveni skontrolovat, zda-li nemas nakou dostupnou aktualizaci, ktera tam zrejme i bude, tak jak telefonu samého, tak i jeho aplikaci.

ale když sa ho znova zeptáš, odpovie ti znova to isté,... ja som sa setkal ale už s takovými vecami, napríklad jedna blondína chcela opraviť mobil, všetko paráda opravilo sa, ideme zapnúť, blondína zapne a hovorí "nenatukáte mi pin kód, ja nemám okuliare a nevidím na to" a tak klasická otázka "a jaký máte pin kód" a ona odpovedá "štyry hvezdičky" XD