Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při bootování PC neeraguje ( nepracuje )

Při zápínání PC naskočí BOOTOVÁNÍ ale to může běžet třeba hodinu a stejnak system nenaskočí většinou musim restartovat 2 X až 6 X počítač a někdy to ani nepomůže můžete mi poradit ???

↓↓↓↓↓↓↓↓ Vlastnosti počítače ↓↓↓↓↓↓↓↓

Microsoft Windows XP Professional Verze 2002 Sevrice Pack 2

AMD Sempron )tm) Processor 2800

1.61 GHz , 256 Mb RAM

Rozčíření fizické adresy

ale když je ti už jedenáct, asi bys měl vědět, jak se píše slovo "nevím", písmeno "w" tam určitě není. Chceš-li aby ti lidé rozuměli, měl bys psát (pokud možno) gramaticky a interpukčně správně.

Počítačům asi moc nerozumíš, když se ptáš na takové základní věci. Opravdu ti doporučuju odnést PC někomu, kdo tomu rozumí, nebo ještě lépe požádat rodiče o pomoc. pokud totiž budeš dělat experimenty, hrozí, že počítač poškodíš, nebo úplně zničíš.

Pokud máte nějakého známého, můžeš ho požádat, zda by ti neřekl, co právě s počítačem dělá a jak ho opravuje. Tím se naučíš v současné situaci nejvíc. Až budeš vědět o PC víc, můžeš začít experimentovat. Teď by to jen byla počítačová vražda.