Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI GS60 nejde zapnout

Ahoj mám ani ne týden starý notebook. Od prvního spuštění jsem ho nevypínal, jen do režimu spánku. Jediné co jsem tam po spuštění nainstaloval bylo Guild wars 2, což jelo. Dnes jsem stáhl trackmaniu, která mně nešla spustit, protože nenašla grafickou kartu... Tak jsem zkusil restartovat notebook a od té doby nejde pustit. Objeví se nápis MSI pak se objeví modrá obrazovka a nic(občas se vypne). Když klikám enter, modrá obrazovka divně bliká.
Děkuji za pomoc.

Neměl jsi tam Win8? Pak se ti možná aktualizovaly na Win8.1 a přestala fungovat grafika. Boot do nouzáku a upgrade driverů grafiky na verzi kompatidebilní s Win8.1 by to mohl vyřešit.

P.S.: ale u "herních" notebů člověk nikdy neví, kdy to majitel nadobro usmaží jak volské voko.