Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovná plocha si nepamätá rozloženie ikon

Po niekoľkých problémov spôsobených inováciou na W10 som spravil čistú inštaláciu ale vyskytol sa problém ďalší, a to že na pracovnej ploche mi zoraďuje ikony (z hora ľava po stĺpcoch) podľa toho ako to mám nastavené, napr: pravé tlačítko niekde na ploche>zoradiť podľa>názvu. Skúsil som pogoogliť, hľadal v registroch nosavesettings, dal opraviť registre, prihlásil sa pomocou iného účtu a nič. Na novú inštaláciu veľmi už nemám čas a poriadne sa na pc dostanem až o týždeň takže ak je to len nejaká chyba v registroch/ nastavení tak prosím o pomoc :)

DetskopOK nefungoval takže idem na IconKEEPER ale aj s tým to je dosť otrava keďže po každom zapnutí/reštartovaní PC alebo obnovení plochy sa ikony zas zoradia z ľava ale aspoň stači len v programe nastaviť aby to dalo do pôvodného stavu takže dík :) skúsim ale cez víkend spraviť novú inštaláciu windowsu

Mne to spôsoboval bezplatný ESET Online Scanner:

www.eset.com/sk/domacnosti/produkty/online-scanner/

- po skončení kontroly a reštartovaní počítača sa vždy zoradili ikony k pravému hornému rohu.
Po dvoch takýchto nepríjemných sklamaniach som ESET Online Scanner zavrhol.