Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení PC myši pro 3D CAD

Zdravím lidi,

rád bych vás požádal, o doporučení nějakých konkrétních myší, které by se mohly hodit pro použití v 3D CAD.

Požadavky podle priority:

1) Ergonomie (pravoruká, pohodlí při používání)
2) Měkký, pohodlný stisk kolečka!!!
3) Laserový símač
4) Bezdrátová s možností práce s odnímatelným nabíjecím kabelem (není podmínkou)
5) Cena do cca 2500Kč

Preferuji názory uživatelů, kteří mají myši již vyzkoušené.

Děkuji za názory.

Na Logitech ses dival?
• Jestli nepotrebujes opravdu mys za 2k korun, tak staci i za : Logitech Marathon *900Kc
• Jestli preferujes pro CAD i s TB <Track Ball> : M750 *1659Kc
Doma mam sice dratovou, ale v kancelari pouzivam bezdratovou, kterou uz jsem zhodil kablem jiz nekolikrat kafe, stul mam stale plny papiru, kde bezdratova je pro me osobne pohodlnejsi.

Zalusk mam na : Logitech MX Master, v ruce jsem mel jejiho bratricka, ulà, opravdova MANA ! :-p

Jo MX Master jsem chtěl už objednávat, ale má dosti tuhý stisk kolečka, které já používám v CADu ve velmi velké míře.
Ale přesně něco podobného mám namysli. Tj. kvalitní zpracování, dobře padnoucí do ruky a lehký stisk kolečka. A jak říkáš ty na pracovní stůl se hodí bezdrát. Doma mám Gigabite M6980 a nemůžu si stěžovat. Jen jsem si říkal, že bych rád zkusil i nějakou jinou.
Jak sem hodil i Vondrs tu Mionix Naos, tak už dřív jsem se po ní díval sice po té verzi 3200, zaujal mě na ní hlavně ten design kde si na ní opřeš celou ruku včetně malíčku. Jen zase nevím jaké je tam to kolečko, navíc je to čistě herní myška.
Proto doufám, že mi sem někdo hodí nějaký zajímavý tip.