Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Karta W7 86x vs W7 64x

Dobrý den.
Mám starší TV kartu EasyLite TV FM PCI CARD (prodávaná též jako WINSTAR,PHILIPS,Atd...),kterou jsem běžně používal ve W7 86x.
Po upgrade PC jsem přešel na W7 64x po té jsem zjistil že na originálním CD nejsou ovladače pro 64x systém a v manuálu jsem se dozvěděl že se musím podívat na stránky výrobce (ty bohužel neexistují).Použel jsem tedy program na vyhledání ovladačů který sice uspěl karta se nainstalovala,ale vyvstal problém že sice ladí ale bohužel nic nenaladí.Zkusil jsem tedy podle jedné rady z netu vyhledat jiné ovladače podle ID hardware a ty zase nejdou nainstalovat ani z správce zařízení (aktualizace ovladače).
Jen pro upřesnění karta využívá chipovou sadu Philips 7134.
Můj dotaz tedy zní je možné tuto kartu někde nastavit a upravit tak její parametry pro ladění nebo jestli existuje nějaký program který jí otestuje či přenastavý tak aby byla schopná fungovat tak jak má?
Nebo je to bohužel způsobeno tím že s OS 64x nebude fungovat?
Předem děkuji za korektní odpovědi.

Ten ovladač KWorld mi to stáhlo,ale bohužel podle ID není výrobce Anubis.Pokud se nepletu je to Nexxus kdo jí vyrobil(alespoň podle ID).Ale samožřejmě jinak máš pravdu Anubis tuto kartu dodával do řetězce prodejen.