Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknuti pc!

Zdravim, tohle pc mam uplne nove stare 2 mesice, posledni dobou me zlobi problem, kteri ukazuje video, po nejake dobe hrani, a hlavne streamovani (predtim mi tohle na jinych sestavach nedelalo) watch

Pri hrani nebo streamovani vse jede normalne, teploty se drzi kolem 69 stupnu v zatezi pres speedfan a cpuidhw, ale po nejake dobe, a ta se meni tak ze to je jednou za hodinu, 2x za 30 min atd, nepravidelne se mi zasekne obraz na hernim monitoru a druhy monitor zacne skubat, zvuk vydava smycku zaseknuti, a musim trvaly restart. Nemel nekdo podobny problem a nebo nevi cim by to mohlo byt? diky

Windows 10 ,64 bit

→Case: Zelman Z11 plus Black
→Desk: GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3
→CPU: intel i7 4790K (4.4 GHz)
→GPU: MSI NVIDIA GTX 970 GAMING 4G
→RAM: 16 Gb (HyperX 2x 8GB / 1866)
→HDD: 640 GB
→SSD: HyperX 120GB
. zdroj EVGA SuperNOVA 750 G2

→Monitor: HP S2231a / BenQ FP93G S
→Mouse: GIGABYTE M6800
→Keyboard: Genius KB-G265
→Headphones: GX Gaming LYCHAS HS-G550

Furmarkem jsem grafiku nekolikrat projel, a nic. vSE Je v norme, Co se tyce jader ty jsem testoval taky nedavno a vse v poradku, rikam nechapu, ten zdroj je dle hodnoceni a doporuceni radou hracu a znamych dobry tip. Mozna vadny kus, ale mam w10 64bit otazkou je zda to neni ten problem, ale fakt tezko rici, streamuju pocitacove hry a v posledni dobe mi zacal tenhle problem, jsem na vaskach jelikoz nechci jen tak hrat bez streamu jestli si rozumime,

deska je to same jako od msi nebo asus herni desky ... jen preoznacene

mezi dětmi se dnes hulí dobrý matroš.
gigabyte je divize aceru. je to low-end nízké jakosti, se kterým tu ostatně mívá pořád někdo problém.

živě a časopis computer žijí z velké části z reklamy od aceru. proto v článcích preferují šitózní acer a gigabyte - a dětem lžou.