Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem základní deska: GIGABYTE B150M-HD3 DDR3 + CPU Intel Core i5-6500 = bezproblémová kombinace?

zdravím,
chci se zeptat, jestli v kombinaci levnější základní desky: GIGABYTE B150M-HD3 DDR3 a netaktovacího procesoru: Intel Core i5-6500, nebude tento výkonný procesor nějak brzděný, případně, zda bude využit jeho plný potenciál?..nebo, zda by napájení tohoto CPU bylo pro desku už docela "stresující" a hrozilo by ji zkrácení životnosti?..jde mi o tuto základní desku z jistého důvodu a jde mi tedy jen o informaci, zda by bylo vše ok?

děkuji

ano asrock sú sračky, Nejlepší sú práve Asus a MSI

• ASrock zalezi na desce a jejim osazenim, nekteré desky/modely od této firmy jsou dobré alternativy, nepocitaje ze v pocatku <ASrock> slo prakticky o <Asus> ktery o kolo roku 2000 vytvoril <ASrock>.