Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 vs starší komponenty

zdravím, mám starší sestavu
Amd Athlon 64 x2 7450 2,4Ghz (3,0Ghz)
5Gb Ram
Hdd 500 GB
Ati Radeon HD 4850 1GB

A nevím zda mám aktualizovat na W10 protože idioti nemají ovladače na starší karty HD 4xxx :/ a u her musím taktovat např. u GTA 5, nebo jsou nějáké ovladače bokem? na googlu jsem toho moc nenašel ve článkách :)

Win10 s tým nemá nič spoločného... V akomkoľvek Win ak nie sú ovládače, potom nemusí fungovať správne alebo nemusí fungovať vôbec.
MS nemá celosvetovú databázu ovládačov pre každý kus hw, ktorý sa vyskytuje na planéte...

Prostě to zkus a uvidíš. Já teď updatoval brachovi PC se starou deskou Gigabyte GA-MA78G-DS3H (rev. 2.x), kde výrobce ukončil podporu ovladačů u Win7 a na Win10 funguje suprově, hry ale bracha nehraje. Jediné, co jsem musel dokoupit, byly RAM, protože tam měl původně WinXP a jen 2 GB RAM.