Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 problém

Zdravím všechny. Mám velký problém co se týče updatu na notebook Samsung RV511. Zkoušel jsem instalovat Win10 přes Windows Update i přes bootovací DVD či flesh disk. Mám ale stále stejný problém. Instalace běží ze začátku jak má, ale problém nastane při prvním restartu. Naskočí mi jenom černá obrazovka s logem Win10 a dál se nic nedějě (zkoušel jsem vyčkat i 2 hodiny). Jediné co jde udělat je restartovat celé PC a poté mi vyskočí tabulka s následující chybou: "0xC1900101 - 0x20017 The installation failed in the SAFE_OS phase with an error during BOOT operation".
Děkuji za jakékoliv rady!

Nejrozumnější rada je NEinstalovat ten fekál W10. Nějak postrádám logiku v tom, že jeden den tu prosíte, jak ho naistalovat a za pár dnů jste tu zpět s pláčem, jak se vrátit zpět na starý win, jelikož s tím máte samé problémy. Bože, bože.. :-/ Zde na poradně by to chtělo udělat velký blikající banner, který by varoval před instalací tohoto pseudohnusu.

Uvidíme, jestli se ta nespokojenost bude snižovat :-) Do té doby to pro mě bude něco, co mi nesmí do baráku. I kdybych patřil mezi ty, kteří nad tím uvažují, minimálně bych si počkal na dobu, až bude většina věcí doladěna tak, jak má. Což každý ví, že zatím to tak opravdu není.

bla bla bla, stale stejne kydy, ze instalacia az po prvom SP, ze az za X rokov, ze az....
Vsetci do jedneho mudri jak radio jerevan, kazdy chrli nejake pseudo kecy.

Kokso, lebo co nove nema problemy? Asi len furik ci hrable.
Kazdy novy OS ma nejaky problem. Logicky, jednoducho nieje mozne otestovat OS na milarde moznych konfiguracii a trilionoch roznych moznosti uzivatelom rozdrbanych systemov...

Taketo kecy tu uz boli u WinXP, Visty, Windows 7, 8.1....nic noveho.

Netreba nam citat stejne kecy ako napisali 30-ti pred tebou.

Alebo pouzivaj linux a tam budes pindat tiez, pretoze co? Ano, tiez je to OS a tiez jeho nove verzie maju nejake problemy.

a čo ty si dneska zafajčil, morozko?

Taketo kecy tu uz boli u WinXP, Visty, Windows 7, 8.1....nic noveho.

Meleš bludy. Třeba já jsem uživatel, který odjakživa používal XP a ano, NIKDY si nestěžoval. Užíval jsem si jich, dokud to jen šlo. Sedmičky jsem raději přeskočil a pak jsem směle přešel na 8.1 a? Opět bez problému, bez keců.. Čímž chci říci, že je to asi individuální a o každém jedinci.

V každém případě můj příspěvek spočíval v tom, že instalovat si NĚCO, o čem mohu na 99% tušit, že s tím budu NESPOKOJEN, to mi přijde fakt uhozený a nelogický. Jaký je důvod takového konání?

Takže už jsi Windows 10 měl nainstalované a vyzkoušel jsi je? Pokud ne, pak tu jen papouškuješ věci z druhé ruky.
Samozřejmě, je tu spousta lidí s problémy, protože se masově přeinstalovává. A kromě těch 20, kteří mají problémy jsou stovky dalších, kteří tu nepíšou, protože problémy nemají.
Osobně jsem testoval (používal) všechny systémy od Windows 3 až po Windows 10. Teď si vzpomínám, že Visty se mi vyhnuly, ty jsem neměl ani ve virtuálu.
Ten nejlepší - Widnows 7 jsi takticky přeskočil a vrhnul jsi se směle na 8.1. Sám píšeš: "bez keců". Tak se prosím mírni ve výrazech a pokud chceš psát názory, tak slušně a z vlastní zkušenosti. A hlavně bez keců!

Pokud upgraduješ, tak nejspolehlivější cesta je vzít ISO, rozbalit ho do adresáře na disku v počítači a z něj pak spustit ten EXE, který tam je.
Instaluj bez zachování aplikací a souborů, co budeš potřčbovat si pak zkopíruješ z adresáře Windows.old, pokud sis to nezazálohoval předem.
Jedinou věc, kterou si zazálohuj v každém případě jsou certifikáty, pokud nějaké máš.