Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presun hry a aplikácií na SD Kartu (Android)

Dobrý večer, včera som si kúpil MicroSDHC kartu o veľkosti 8GB, kartu som si kúpil pre hudbu a aplikácie, teraz som si stiahol nejaký BOX cez google play ktorá má 500MB a keď som premiestnil tak na SD dalo len okolo 20mb ostatok zostalo na internej karte mobilu, dá sa všetko dať na SD teda celú hru? Ďakujem.

Nemuzes presouvat celou hru,nejde to.To,co jsi presunul je pouze nainstalovana hra,data k tehle hre nejdou pretahnout na externi kartu,neslo to ani se starsi verzi,ani s novou verzi androidu.At uz 4.1,4.2,4.4,5.0 atd... Aby ti to slo,musis mit root a k tomu prislusnou aplikaci,jinak ti to nepujde.