Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 13tisíc

ZDravíčko prosím potřeboval bych poradit notebook maximálně do 13tisíc. Hl. do školy, filmy, editace fotek, sem tam nějaká hra žádné novinky... Děkuji mnohokrát za TIP
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ještě jsem chtěl dodat, že [url=/Mobile-Processors-Benchmark-List.2436.0.html ?type=&sort=&deskornote=2&restrict_architecture=&m axTDP=&or=0&search=&month=&benchmark_values=&gpube nchmarks=0&archive=1&dx=&itemselect_4559=4559&item select_4218=4218&itemselect_4217=4217&itemselect_5 988=5988&condensed=0&condensed=0&showCount=0&showB ars=1&showPercent=0&3dmark06cpu=1&cinebench10_s=1& cinebench10_m=1&cb11_single=1&cb11=1&cinebench_r15 _single=1&cinebench_r15_multi=1&superpi1m=1&superp i2m=1&superpi32m=1&wprime_32=1&x264_pass1=1&x264_p ass2=1&cpu_fullname=1%26amp%3Bcodename%3D0%26amp%3 Bseries%3D0%26amp%3Bl2cache%3D1%26amp%3Bl3cache%3D 1%26amp%3Bfsb%3D0%26amp%3Btdp%3D1%26amp%3Bmhz%3D1% 26amp%3Bturbo_mhz%3D1%26amp%3Bcores%3D1%26amp%3Bth reads%3D1%26amp%3Btechnology%3D0%26amp%3Barchitect ure%3D0%26amp%3B64bit%3D0%26amp%3Bdaysold%3D0]takh le[%2Furl] pomalý procesor opravdu nemá nikdo zapotřebí

našel jsem
http://aukro.cz/novy-acer-v5-573g-gtx-4gb-1008hd-8 gb-fullhd-parada-i5687989032.html (od toho prodejce mám 2 notebooky, spokojenost)

ty nerad,... acer v5 vážne? ty seš fakt mimo

acer v5 ani nepriatelovi, problémi s chladením, so základnou doskov, s napájaním, a ešte aj drivery na wifi. vážne?

okrem toho ten odkaz ta presmeruje na hl. stranku pc poradni XD ani link nevieš vložiť

inak už len ten popis smrdi:

TOTO JE JEDEN Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH NOTEBOOKŮ,CO NÁM PROŠEL RUKAMA
JE ULTRATENKÝ JAKO ULTRABOOK,PŘEKRÁSNÉ PROVEDENÍ
GRAFIKA MÁ 4GB VLASTNÍ PAMĚTI NVIDIA GTX 850M
8 GB RAM NEJNOVĚJŠÍHO STANDARTU (MOŽNO AŽ 12GB) 1000GB HDD + 8GB SSD
NEJNOVĚJŠÍ PROCESOR INTEL i5 HASSWEL
FULL HD ROZLIŠENÍ 1920:1080
PODSVÍCENOU KLÁVESNICI
VYSOKOU VÝDRŽ NA BATERII
HLAVNĚ NOTEBOOK BYL JEN VYSTAVEN ZA VÝLOHOU,STAV ÚPLNĚ NOVÉHO VČETNĚ KOMPLET BALENÍ
LUXUSNÍ DÁREK
VŽDY REÁLNÍ FOTO, CO VIDÍTE TO DOSTANETE ,ADAPTER A FAKTURA SAMOZŘEJMOSTÍ

Lehký a štíhlý nástroj s vysokou přidanou hodnotou, který zastane funkci nejen pracovního pomocníka, ale i místa pro zábavu a komunikaci s přáteli. To vše a mnohem víc je řada notebooků ACER Aspire V5
Designově vytříbený notebook Acer řady V5 exkluzivně přináší Full HD displej typu IPS, 1 TB disk s urychlujícím 8 GB SSD, nejnovější vysoce úsporný 2jádrový procesor a grafiku vymazlenou přesně pro hry !!
Základem výkonu je mobilní procesor z vyspělé rodiny Haswell, Intel Core i5 4210U. Při enormním zatížení Intel Turbo Boost 2 krátkodobě navýší frekvenci, čímž se postará o spolehlivě hladký chod systému Microsoft Windows 8.1
K němu je přidána grafická karta NVIDIA GeForce GTX 850M s ohromnou 4 GB vlatní pamětí, jenž se postará o graficky působivé herní zážitky

Na dobírku nezasíláme a prosíme Vás nežádejte o to, máme špatné zkušenosti s nepoctivými uživateli a výjímky neděláme.
Osobní odběr není možný, nažádejte prosím o výjímky, nemůžeme z časových důvodů vyhovět. Děkujeme za pochopení.
♦ Zboží odesíláme nejdéle do 4 pracovních dní. Většinou ale již druhý den.
♦ Při přebírání balíku od dopravce dbejte opatrnosti a při jakémkoliv poškození krabice či podezření na poškození zboží balík ihned reklamujte, po převzetí již je případná reklamace na adresátovi.
♦ Všechny vystavené fotografie jsou fotografie prodávaného zboží. Co vidíte, to dostanete. Ale jen pokud přihodíte ;-))

♦ V případě, že dáváme na zboží záruku, tak v záruční lhůtě zaručujeme bezplatnou opravu skryté či zjevné vady a nevzniká nárok na automatické vrácení celé kupní ceny během celé záruky.
♦ Na všechno zboží vystavujeme daňový doklad - fakturu na Vaše jméno nebo firmu

Tyto podmínky byly nastaveny dle našich dlouhodobých zkušeností s kupujícími na aukru a nemají za cíl omezovat slušné kupující.
Prosíme Vás tedy:
♦ Co nejdříve po vítězství v aukci vyplňte přepravní formulář, popřípadě napište email, že jste si vědomi výhry.
♦ Nejpozději třetí den po aukci zašlete vydraženou částku + poštovné na náš účet. Peníze by se nám měly na účtu ukázat do čtyř pracovních dnů od aukce a pokud víte že to splnit nemůžete, tak prosím nepřihazujte a nekažte aukce ostatním.
♦ Od připsání částky na náš účet probíhá příprava na odeslání. Zboží odesíláme nejdéle do 4 pracovních dní. Většinou ale již druhý den. Pokud peníze zašlete hned, třetí den po aukci můžete mít zboží doma
♦ Příhozy nerušíme a žádosti o zrušení ignorujeme.
Pokud si myslíte že tyto podmínky dodržet nemůžete nebo s nimi nesouhlasíte, tak prosím nepřihazujte.

fakt tady neco smrdí, asi tá spálená grafika?