Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LTE mobil, měnit SIM?

Ahoj,
mám dotazhy ohledně slavného LTE (kompatibila).

1. Koupím si telefon který podporuje LTE, musím měnit SIM? Vezme mě to klasickou SIM?

2. Koupím si telefon který podporuje LTE, dám do něj LTE SIM, pojedou tam i sítě 3G a slabší?

3. Mám telefon bez LTE, dám tam SIM LTE, pojede to vůbec nějak?

Děkuji Kuba

Tak právě proto se ptám, protože možný je všechno. Mate mě to, že TI operátoři mluví o tom, že je potřeba vyměnit SIM když chceš LTE, něco o nějaké LTE SIM. Takže když tu údajnou novou LTE SIM dám do telefonu, kterej např. neví co je ani co je 3G, jestli ji vezme.

Díky

1. Koupím si telefon který podporuje LTE, musím měnit SIM? Vezme mě to klasickou SIM?

Ano. Ano, ale nepůjde LTE.

2. Koupím si telefon který podporuje LTE, dám do něj LTE SIM, pojedou tam i sítě 3G a slabší?

Ano, telefon ale preferuje nejlepší síť. Bude-li dosažitelné pouze EDGE, pojede to na EDGE. Bude dosažitelné 3G, bude 3G. Bude v dosahu LTE, pojede to na LTE.

3. Mám telefon bez LTE, dám tam SIM LTE, pojede to vůbec nějak?

Ano, naprosto bez problémů.