Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ignore tel.čisla

dobrý den,
uz 2 týdny mě terorizuje urcita osoba tim ze mi furt volá
chlapec má očividně vydrž,protože nezvedám hovor a ignoruji ho.
ale uz to zacalo byt dost otravné
proto se chci zeptat jestli neznáte nějakou aplikaci na ignorovani tel.čisla, aby tomu dotycnemu to hlasilo ze me cislo neexistuje nebo proste aby mi to nezvonilo a nezobrazovalo zmeskany hovor
predem dik

No právě, android má hodně "nářečí" a v každém tel. je to jinak.
Já na Xperii musím napřed toho otravu uložit jako kontakt a teprv pak s tím jde něco dělat - já konkrétně ho mohu přesměrovat do neexistující hlasové schránky.
To už ta appka s blacklistem je na používání jednodušší. Nevolejte už mi ušetřilo hodně žluči.

No ono někdy stačí to zvednout a místo hovoru jen říct:"Tak si povídejte,já jdu něco dělat".A položit telefon a trochu bouchat a rachtat okolo,aby volající pochopil,že asi mluví do prázdna a nikdo ho neposlouchá.Takže po chvilce to sám položí a už nevolá.Vyzkoušeno na různé prodejce,kteří i přes první odmítnutí čehokoliv zkouší otravovat znova.
Pokud je to nějaký zamilovaný puberťák,který toho nenechá a volá třeba i večer,zkus mu pohrozit oznámením na Policii pro trestný čin stalkingu.

Pouzivam na Androidu aplikaci Call Blocker Free, duvodem je hlavne to, ze aplikace umi me nechat uzivatelsky vybrat, jestli chci blokovat ztisenim vyzvaneni nebo polozenim.
To u jinych aplikaci nebo zabudovanych blockeru casto neni mozne.
(V mem pripade take rozhodlo o pouzivani aplikace to, ze tich smartphonu mam vic a na kazdem je to jinak implementovane, ale tuhle feature umi jak Samsung tak Huawei uz v zakladu.)

Doporučuji aplikaci ''mužu to zvednout?''ke stáhnutí v google play,je to aplikace přednostně vyvinutá pro blokaci otravných telemarketinkových volání,ale můžete v nastavení zablokovat jakékoli tel.číslo:-)