Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit PC

Zdravím a prosím o pomoc.
Na mém počítači mi odešel slot pro grafiku. Sehnal jsem si jinou základovku, vše znovu poskládal, ale počítač nyní nelze vůbec spustit. Ani se nehne.
Zkusil jsem vyndat vše, kromě procesoru. Vyresetoval CMOS. Nic nepomohlo. Pak jsem ještě odpojil 4-pin od zdroje a počítač už šel zapnout. Respektive se spustí větráky, ale dál nic.
deska: gigabyte GA-M56S-S3
zdroj: eurocase 350W (zkoušel jsem i silnější z jiného počítače-beze změny)

Děkuji

Na mém počítači mi odešel slot pro grafiku.

V živote som sa s tým nestretol, ako si na to prišiel? Vybral si grafiku, strčil do iného PC a tam nebodaj fungovala?

Inak by som navrhol vybrať dosku z PC a zapojiť ju na stole s minimom hw. Obrázok ako to máš zapojené by zrejme niečo napovedal...