Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ssd disk a notebook

Čau chtěl bych se zeptat jestli do notebooku MSI GE70 2PL-266XCZ jde přidat další disk(je tam zatím jeden). Jestli ano, chtěl bych aby mi tady někdo doporučil nějaký SSD disk do toho notebooku. Děkuji za pomoc. :-)

Tak promiň, ale já když pokládám dotaz, tak se ho snažím co nejvíce specifikovat. Třeba: Mohu do notebooku blablabla přidat druhý disk? Hledal jsem a zjistil jsem, že jeden je SATA a druhý mSATA? Můžu tam dát oba?