Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte jakou Flashku

Dobrý den, sháním Flash disk velikost 8 GB, ale čím více tím lépe, Cena tak do 150 kč, s USB 3.0 se nedá počítat v takové cenové hladině ale je to samozřejmě výhoda. Už jsem zkoušel hledat, ale nemůžu si vybrat, nevyznám se v tom. Děkuji moc.

ale nemůžu si vybrat, nevyznám se v tom.

Ono je to prakticky jedno.
Osobne pouzivam iba jednoduche kovove modely bez krytiek (ktore sa stracaju a zavadzaju) alebo hlupych vysuvacich mechanizmov (ktore sa casom pokazia).