Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook na poznámky do školy, lehký, baterka výdrž

Dobrý den,

rád bych poprosil o radu, kamarádka chce pořídit nějaký notebook do školy a já se moc v tom hw neorientuji a tak bych vás rád poprosil o radu.

Cena max 15 000.
Výdrž baterky co nejvíce.
Lehký.
Aby se na něm dobře psalo a dobře na něm koukalo (já vím, to je asi věc názoru).
OS win.

Chcem nakupovat na alze, tak prosím linky tam.

Děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Nejaky s baytrail. Su aj pasivne a bez HDD (=lehky) (akurat tie bez HDD maju len 32GB eMMC, takze je dobre dokupit si nejaku poriadnu SD kartu na data :). BayTrail skoro nic nezere takze vydrz moze byt az 9hod apod.
Ale hrat 3D hry sa na tom neda.