Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sluchadla nenacpem do noveho ntb

Zdravím, ľudia neviete niekto prosím s čím može byť problem ? Kúpil som lenovo IdeaPad G50-45 a problem je taky že ked chcem napojiť sluchadla tak sa mi ta koncovka nezmestí cela , nezacvakne to. Zmenila sa móda či čo ? Moje sluchatka sú staré ale idu mi aj na pc, mobile.

v prípade nových notebookov je jack konektor docela "neroztahnutej" a u nekterych to moze ist tazsie dnu, staci kdyz silnejsie zatlacite jack do diry (len dufam ze zapajate sluchadla do spravneho konektoru)