Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna Iphone 6 16GB za 64GB?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jestli bych někde mohla "vyměnit" Iphone 6 16GB (5 měsíců starý) za Iphone 6 64GB, samozřejmě doplatím. Zkoušela jsem se poptat v mobilní pohotovosti a chtěli po mě prakticky abych jim ho dala zadarmo. Má jednu oděrku na rohu telefonu, jinak nic závadného (sklo nedotknutelné, mám na něm stále skleněnou fólii a když se něco stane, jdu ihned vyměnit, nenosím jej bez krytu, či-li ani netuším, kde se tam vzal ten oděr). Akorát mi prostě nestačí 64GB a v té době se mi zdáli 4000 jako moc za tuto "službičku". Jde i o to, že samy aplikace iphonu nezabírají zrovna málo místa. Což mě štve a i když jsem o tom věděla, rozhodla jsem se to ignorovat. Fotím hodně a písniček mám taky dost, nic nechci mazat, pokud to nepůjde nijak výhodně ?vyměnit?, přemýšlím tak akorát o koupi Ipodu Nano a dávat si tam vždy písničky, jinak fakt netuším.

Děkuji za jakoukoliv pomoc

Trochu ?
A to se na to ještě můžeš dívat jen jako uživatel. Ten pravý požitek je iPhone pro vývojáře aplikací. Cca 3 týdny než ti schválí k vydání novou verzi. Zjistit si, jakou verzi aplikace máš nainstalovanou, jsem musel vygooglit, protože po 20 minutách hledání jsem myslel, že se vzteknu.
Je to takové zařízení pro snoby, kteří jsou ochotni zaplatit nemalé peníze jen za "značku" namísto aby platili jen s ohledem na cena/výkon.
Hlavně je vtipné jak rozdíl mezi 16 GB a 64 GB je 4 tisíce, přičemž paměťová karta 64 GB stojí něco málo přes 700. Je to stejné jako si chodit kupovat zmrzlinu na Staromák za 200 Kč, přičemž stačí popojít 50 metrů a koupíte ji za 50 ...

Jaký podprůměrný hw? Tak proč ''blbej'' iPhone 5 s tímhle prej podprůměrným hw a navíc 3 roky starým utáhne naprosto všechno a nemá žádné problémy?

Ohýbání je strašně medializovaná aféra a přitom se to stalo poměrně málo lidem. Média z toho udělali strašnou bublinu jako když u S6 to jejich Samsung pouzdro ničilo displeje, tak se to taky stalo pár lidem a bylo to hrozně zmedializovaný.

Tak jak jinak, že? :) Jsem přece fanoušek nakousnutého jabka. :D

Jinak sám jsem měl spousty telefonů (Nokia N97, Lumia 800, Galaxy S2, Galaxy S3, Xperia Z, Xiaomi MI2S) s snad všemi běžnými OS (Symbian, Android, WP, iOS) a nic jako iOS mě nikdy tak nenadchlo. Sám jsem mu moc nevěřil a tvrdil, že má blbej HW, ale pak jsem ho dostal jako dárek od operátora, tak jsem mu dal šanci a od té doby na něj nedám dopustit.

Já jich měl předtím taky spousty, ale to byly tlačítkáče. To tu hodně lidí už ani nepamatuje. Nokii 3310 sice většina i dnešních dětí zná, ale jen proto, že byla nerozbitná, ale to že to byla tenkrát hrozná revoluce to už neví.

Asi prostě každý má jiný vkus a každému vyhovuje něco jiného.

Možná jsem to trochu přehnal s tím Windows Shitem, ale v době kdy jsem ho měl, tak byl dost nedoladěnej a měl spousty bugů. Jak je to dnes s Windows Mobilem, tak to nevím.